Акції та знижки на популярні товари CND
Акції та знижки на популярні товари CND

Політика конфіденційності

Приватна власність, використання персональних даних і передача їх третім особам

1. При акцепт оферти Покупець надає свою згоду на збір і обробку його персональних даних, а також інформації про споживчі переваги і покупках в магазинах Продавця, відповідно до Закону України від 01 червня 2010 року №2297- VI «Про захист персональних даних». Персональні дані Покупця обробляються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
2. Мета обробки персональних даних. Дані, які надає Покупець при Реєстрації або розміщенні Замовлення через Сайт, будуть використовуватися для обробки Замовлень на придбання Товарів, отримання інформації про замовленні, відправки по телекомунікаційних засобами зв'язку (по електронній пошті, за допомогою мобільного зв'язку), рекламних пропозицій, інформації про акції, розіграшах, спеціальні пропозиції або будь-який інший інформації про діяльність Продавця або його партнерів, в інших комерційних цілях.
3. Продавець гарантує конфіденційність і захист персональних даних Покупців.
4. Покупець дає право Продавцю здійснювати обробку його персональних даних, в тому числі: включати персональні дані в базу даних (без додаткового повідомлення про це), здійснювати безстрокове зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміна (при необхідності). Продавець зобов'язується забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані третій стороні (крім передачі даних комерційним партнерам, особам, Уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, в тому числі операторам мобільного зв'язку, службам поштового зв'язку або кур'єрської доставки, контакт-центрів, рекламним агентствам, а також за запитом компетентних органів державної влади в установленому законом порядку).