Акції та знижки на популярні товари CND
Акції та знижки на популярні товари CND

Умови угоди

 1. Основні положення.
  1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення. Покупець підтверджує свою згоду з умовами, встановленими цією Угодою, шляхом проставлення відмітки у графі «З умовами Угоди згоден» при оформленні замовлення.
  1.2. До відносин між Покупцем та Інтернет-магазином застосовуються положення ЦК України про роздрібну купівлю-продаж (§ 1 глава 54), а також Закон України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 № 1023-XII та інші правові акти, прийняті відповідно з ними. 
  1.3. Покупцем може бути будь-яка фізична або юридична особа, здатне прийняти і оплатити замовлений ним товар в порядку та на умовах, установленниx цією Угодою, на території України.
  1.4. Покупець несе відповідальність за правильність заповнення всіх пунктів форми замовлення. У разі наявності помилок або надання неповних відомостей у полях "ПІБ" і "Адреса доставки", з Інтернет-магазину повністю знімається відповідальність за виконання замовлення.
  1.5. Адміністрація Сайту має право відмовити Покупцеві в наданні Послуг в будь-який момент до отримання оплати без пояснення причин.
  1.6. Інтернет-магазин залишає за собою право вносити зміни до цієї Угоди. 
  1.7. Настоящее Соглашение должно рассматриваться в том виде, как оно опубликовано на Сайте, и должно применяться и толковаться в соответствии с законодательством Украины.
  1.8. Послуги вважаються повністю зробленими Інтернет-магазином з моменту передачі товарів Покупцеві обраним їм способом відправки. (Див. Умови доставки). 
  1.9. Згода на збір персональних даних відповідно до закону України.

  Увага! Відповідно до Закону України про захист прав споживачів зі змінами від 02.10.2012, парфюмерно-косметичні товари входять в перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну. При отриманні замовлення, переконайтеся що доставлений товар відповідає Вашому замовленню. Якщо товар не відповідає замовленню ми звичайно ж повернемо вам кошти або замінимо Товар (після відправки в нашу адресу). Товар не може бути повернутий після факту хоча б одноразового використання або пошкодження упаковки.