Акції та знижки на популярні товари CND
Акції та знижки на популярні товари CND

Доставка і оплата

Правила оплати. Якщо доставка по Україні, то ми працюємо тільки по передоплаті, тому щойно гроші надходять до нас на банківський рахунок, то ми одразу ж здійснюємо доставку у вказане вами місце.

Варіанти оплати. Безготівково (доставка по Києву або по регіонах України, через оператор "Нова пошта").

Як зробити оплату. Оплата за придбаний товар здійснюється через "Приват банк" (на картку), при цьому + 0.7% комісія від суми замовлення.

Оплата за доставку. Через оператор "Нова пошта" (по Києву чи по Україні), вартість доставки згідно з тарифами кур'єрської служби.

Швидкість доставки. Якщо доставка по Києву та замовлення було зроблено до 11.00, то доставка буде здійснена в цей же день, в іншому випадку доставка здійснюється наступного дня. При доставці регіонами України час на доставку займає добу, після отримання оплати.

Отримання товару. При доставці товару по регіонах ви можете забрати товар, як безпосередньо у вказаному поштовому відділенні, так і отримавши його не виходячи з дому, але це за окрему плату.

Час роботи інтернет-магазину. Доставка здійснюється в ті ж дні, коли працює інтернет-магазин, а саме: з понеділка по п'ятницю, з 9.00 до 18.00.

*Примітки: Усі можливі вимоги щодо оплати та доставки товару Ви можете вказати у спеціальній графі при замовленні товару. Якщо ви зробили замовлення, то не в жодному разі не робіть оплату доти, доки з вами не зв'яжеться наш менеджер для уточнення вашого замовлення!

У разі виникнення будь-яких питань, ви завжди можете написати нам листа через форму зворотнього зв'язку.
Також Ви можете нам зателефонувати за будь-яким із телефонних номерів, що вказані на сайті.


Важливі рекомендації:
1) При реєстрації та замовленні товару уважно перевіряйте ще раз правильність введених контактів та адресу вашої ел. пошти;
2) Після реєстрації та замовлення товару перевірте наявність вхідних листів (повідомлень) на ваш E-mail (перше "Про реєстрацію" (реєстрація тільки в тому випадку, якщо ви хочете стати нашим постійним клієнтом і мати свій особистий кабінет), друге "Про авторизацію" ). Якщо з будь-яких технічних причин ви не отримали повідомлення, ви в праві звернетесь до нашої служби технічної підтримки користувачів сайту.
3) Якщо ваше замовлення дуже термінове, то будь ласка вкажіть це в примітках вашого замовлення.