Акції та знижки на популярні товари CND
Акції та знижки на популярні товари CND

Знежирювачі

Фильтр
Знежирюючий засіб для нігтів Viva Victoria Чисті нігті (200мл)
Знежирюючий засіб для нігтів Viva Victoria Чисті нігті (200мл)

Ціна 165 грн

Універсальна, ефективна формула знежирювача для нігтів від Viva Victoria Clean Nails якісно підготує нігтьову пластину до кольорового покриття, такого як лак, Шелак, гель-лак або нарощування акрилом, ..

165 грн

1
Універсальний знежирювач CND™ ScrubFresh (222 мл)
Універсальний знежирювач CND™ ScrubFresh (222 мл)

Ціна 399 грн

Високоефективний знежирювач і антисептик для натуральних нігтів.

399 грн

1
Універсальний знежирювач CND™ ScrubFresh (59 мл)
Універсальний знежирювач CND™ ScrubFresh (59 мл)

Ціна 129 грн

Високоефективний знежирювач і антисептик для натуральних нігтів.

129 грн

1
Універсальний знежирювач CND™ ScrubFresh (946 мл)
Універсальний знежирювач CND™ ScrubFresh (946 мл)

Ціна 899 грн

Високоефективний знежирювач і антисептик для натуральних нігтів.

899 грн

1

Адже ретельна підготовка є запорукою успішної та якісної роботи.

Знежирювач для нігтів - знайомий препарат багатьом майстрам і клієнтам. Давайте розберемося в яких випадках він необхідний і який результат від його застосування:

  • рідина для знежирення нігтів використовується в професійному сервісі для підготовки поверхні пластини перед нанесенням спеціальних матеріалів таких як лак, шелак, гель-лак, акрил, гель, ін.
  • знежирюючий засіб для нігтів володіє спеціальними властивостями, завдяки яким жир, волога, бруд, що знаходяться на поверхні видаляються безворсовой серветкою, забезпечуючи якісне зчеплення штучних матеріалів.
  • В основному препарати для підготовки мають в своєму складі такі компоненти як ацетон, спирти, антибактеріальні речовини. Більшість мають характерний запах, який швидко випаровується.
  • Знежирювачі бувають безкислотні й кислотні. Кислотні в свою чергу дуже агресивні і більшість компаній давно відмовилися від їх виробництва. Так звані бондери і праймери не належать до цього виду препаратів. Останні утворюють липкий шар і підсилюють стійкість професійних препаратів для довговічного покриття і моделювання. Кожна компанія має свої специфічні засоби, які використовуються в покрокових технологіях.

Чи існує універсальний засіб для знежирення нігтів?

Так! Відома в усьому світі компанія CND пропонує універсальний однокроковий препарат ScrubFresh для підготовки перед професійним сервісом. ScrubFresh - це натуральне очищає засіб і тимчасовий дегідратор.

Основні переваги:

  • Очищає поверхню нігтів і кутикули від жиру, забруднень і тимчасово зневоднює поверхню нігтів. Після його нанесення зникає природний глянець шляхом швидкого випаровування речовин, тим самим забезпечуючи ідеальне зчеплення матеріалів і пролонговану носку кольорового покриття або нарощування. Для більш ефективного впливу рекомендується попередньо відсунути кутикулу пушер і виконати процедуру PEP.
  • Може використовуватися для зняття лаку або очищення шкіри навколо нігтьової пластеіни апельсинової паличкою, змоченою в рідині. Також ScrubFresh можна вибрати для очищення LED лами CND, адже корпус виконаний з міцного, міцного пластику, стійкого до розчинників і спиртів.
  • Містить антибактеріальні компоненти, що запобігають розвитку мікрофлори під базовим шаром.
  • Може використовуватися в домашніх умовах перед нанесенням і зняття лаку. Великий, професійний обсяг набагато вигідніше купувати, адже вартість набагато нижче.
  • Для більш сильної дегідратації та посиленого знежирення виробник CND пропонує вибрати спеціальний вид препарату з пензликом під назвою NailFresh.

Купити обезжириватель для нігтів можна в інтернет-магазині abinails.com.ua або в шоу-румах в м.Києві. У нас діє доставка поштою по всій Україні і замовити продукцію можна у зручний для Вас способом. Для наших постійних клієнтів діє спеціальна бонусна програма, завдяки якій ціна продукції може бути менше.