Акції та знижки на популярні товари CND
Акції та знижки на популярні товари CND

Ножиці

Фильтр
Ножиці для кутикули професійні EXCLUSIVE-10 TYPE-2

Ножиці для кутикули професійні EXCLUSIVE-10 TYPE-2

450 грн

Ножиці для кутикули професійні EXCLUSIVE 10 TYPE 2 SX-10/2..

450 грн

1
Ножиці для кутикули професійні EXPERT 10 TYPE 2 (21мм)

Ножиці для кутикули професійні EXPERT 10 TYPE 2 (21мм)

300 грн

Ножиці для кутикули професійні EXPERT 10 TYPE 2 (21 мм) SE-10/2..

300 грн

1
Ножиці для шкіри EXCLUSIVE 10 TYPE

Ножиці для шкіри EXCLUSIVE 10 TYPE

450 грн

Ножиці для шкіри EXCLUSIVE 10 TYPE SX-10/1..

450 грн

1
Професійні ножиці для кутикули (універсальні)

Професійні ножиці для кутикули (універсальні)

430 грн

Професійні ножиці для кутикули (універсальні) Ножиці ручної роботи і заточки виконані з високоякісної нержавіючої медичної сталі. Розмір ножиць середній, тому підійде більшості майстрів. Гарантія якос..

430 грн

1
Ножиці для кутикули професійні EXPERT 10 TYPE 1 (18мм)

Ножиці для кутикули професійні EXPERT 10 TYPE 1 (18мм)

250 грн

Ножиці для кутикули професійні EXPERT 10 TYPE 1 (18 мм) SE-10/1..

250 грн

1
Ножиці для кутикули №1 ECLAT

Ножиці для кутикули №1 ECLAT

370 грн

Марка стали 30Х13 (медична нержавіюча сталь) Довжина ручки 42 мм Ручна робота..

370 грн

1
Ножиці для кутикули №2 ECLAT

Ножиці для кутикули №2 ECLAT

370 грн

Марка стали 30Х13 (медична нержавіюча сталь) Довжина ручки 45 мм Ручна робота ..

370 грн

1

Адже хороші ножиці для манікюру забезпечують ідеальний результат і задоволених клієнтів. Незважаючи на популярність апаратного манікюру, класичний, або обрізний, залишається найбільш затребуваним.

Професійні ножиці для кутикули

На ринку України представлена ​​продукція багатьох виробників. Ножички для кутикули є найбільш важливими в «класики». Адже акуратне видалення кутикули при обрізному манікюрі стане хорошою основою для нанесення кольорового покриття або штучного моделювання нігтів. Тому вибір такого інструменту вимагає від майстра особливого підходу. Ножиці для нігтів сильно відрізняються своєю товщиною і міцністю.


За яким принципом обирати ножиці?

  1. В першу чергу їх слід оцінювати за типом стали, з якої вони були виготовлені. При покупці уточнюйте технічні характеристики інструментів. Підвищена марка стали має твердіше сплав, що допомагає виготовити ножиці з тонким полотном і кінчиками. Такий інструмент буде робити якісний, прямий зріз, довго зберігати гостроту заточки і красиво виглядати.
  2. Наступний критерій - розмір ножиць. Вони підбираються індивідуально в залежності від величини руки майстра, переваг і досвіду. Якщо Ви вперше купуєте інструмент - скористайтеся радою досвідченого викладача на курсах.
  3. В асортименті виробників бувають класичні гострі, з округленими кінчиками для мінімізації ризику травми і кутовими. Тому вид ножиць підбирається покупцем.
  4. Універсальна форма дозволяє працювати не тільки з кутикулою, а й видаляти задирки. Їх не слід використовувати для стрижки нігтів, підстригання волосся, різання паперу або інших матеріалів. Для роботи, наприклад, з вросшим нігтем слід використовувати кусачки. Використання ножиць не за призначенням зіпсує заточку і доведеться здавати інструмент в сервіс.
  5. Висока якість стали витримує багаторазовий процес стерилізації в сухожарові шафі або при хімічній обробці. Дотримуючись рекомендацій виробника заточка буде зберігатися довгий час.

Де купити манікюрні ножиці?

Рекомендується купувати професійну продукцію в спеціалізованих магазинах. У шоу-румах American Beauty International в м.Києві менеджери допоможуть підібрати потрібний інструмент. При покупці можна перевірити на якість заточування, розмір ріжучого полотна і м'якість ходу. У той же час, якщо Ви впевнені в моделі свого інструменту і репутації інтернет-магазину, то сміливо можете замовити його посилкою. Наш сайт abinails.com.ua має в асортименті найпопулярніші моделі і гарантує високу якість.

Де навчитися манікюру?

Щоб стати справжнім професіоналом первинні знання і навички слід отримувати в спеціальних навчальних центрах. Починає, може розгубитися від кількості манікюрних шкіл, тому, перш ніж вибрати місце навчання, варто звернути увагу на репутацію компанії. Для перевірки рівня і якості викладання варто записатися моделлю і порівняти з іншими школами.

Академія Манікюрного Мистецтва American Beauty International, заснована в 1995 р, володіє найбільшою базою знань і за роки своєї діяльності підготувала тисячі фахівців по всій Україні і за її межами. Ви можете відвідати наш навчальний центр ще до початку навчання, пройти оглядовий безкоштовний майстер-клас і переконатися у високій якості навчання.