Акції та знижки на популярні товари CND
Акції та знижки на популярні товари CND

Засоби для видалення кутикули

Фильтр
Засіб для видалення кутикули CND™ Cuticle Away (177мл)
Засіб для видалення кутикули CND™ Cuticle Away (177мл)

Ціна 317 грн

Ремувер для видалення кутикули CND CUTICLEAWAY™ ЩО ЦЕ Професійний засіб для видалення кутикули і розм'якшення мозолів і натоптишів. ЩО ВІН РОБИТЬ Розщеплює неживі клітини шкіри (кутикулу) ..

317 грн

1
Альфагідрокіслотний крем CND™ Cuticle Eraser ™ (49мл)
Альфагідрокіслотний крем CND™ Cuticle Eraser ™ (49мл)

Ціна 482 грн

CND CUTICLE ERASER™ ніжний крем для відлущування кутикули ЩО ЦЕ Альфа-гідрокіслотний крем для кутикули. ЩО ВІН РОБИТЬ Кондицінуюча суміш альфа-гидрокислот (A.H.A.s) мікро-відлущує кутикулу, ..

482 грн

1
Альфагідрокіслотний крем для кутикули CND™ Cuticle Eraser™ 15 мл
Альфагідрокіслотний крем для кутикули CND™ Cuticle Eraser™ 15 мл

Ціна 278 грн

CND CUTICLE ERASER™ ніжний крем для відлущування кутикули ЩО ЦЕ Альфа-гідрокіслотний крем для кутикули. ЩО ВІН РОБИТЬ Кондицінуюча суміш альфа-гидрокислот (A.H.A.s) мікро-відлущує кутикулу, ..

278 грн

1
Ремувер для видалення кутикули (лужний) з дозатором Viva Victoria Cuticle Remover (125мл)
Ремувер для видалення кутикули (лужний) з дозатором Viva Victoria Cuticle Remover (125мл)

Ціна 135 грн

Професійний лужний засіб для видалення кутикули і грубої шкіри на ногах Viva Victoria Cuticle Remover. Містить зволожуючий екстракт Алое Віра і гліцерин. Має густу, гелеподібну структуру, завдяки чому..

135 грн

1

Необрізний манікюр, званий європейським, є безпечною, ефективною, затребуваною процедурою. Рідини для видалення кутикули допомагають виконати роботу швидко і акуратно. Адже для ряду клієнтів класичний манікюр може бути не актуальний або сам клієнт вважає за краще необрізний метод. Такі препарати ідеальні для індивідуального догляду.

Анатомія натурального нігтя

"Захисники нігтя" - це шкірні складки і перетинки, які захищають матрицю і нігтьове ложе. Шкірні складки - це епоніхій і латеральні валики, а перетинки - гіпоніхій і кутикула. Без цих захисників нормальний ріст і нормальний стан нігтьової пластини не були б можливі.

Кутикула - це нежива тканина, яка виходить з складки гіпоніхій. Вона щільно прилягає до нігтьової пластини, забезпечуючи ізоляцію матриці. Ця тканина росте "навздогін" за нігтьової пластиною; її слід видаляти до краю епоніхія. Нігтьова матриця, в якій постійно утворюються нові клітини, герметично ізольована завдяки спільному дії складок. Коли кутикула виростає за межі епоніхія, це означає, що вона вже виконала свою функцію захисту, і її видиму частину можна видалити.

Під час манікюру не слід проникати під епоніхій для того, щоб видалити кутикулу, так як це може порушити герметичність матриці і підвищити ризик потрапляння інфекції. При обрізанні епоніхія, відростає шкіра буде більш товстої і щільною. Однак допускається обрізати тонкий обідок відмерлої тканини, не зачіпаючи живу тканину.

Його буде правильним вибрати при роботі з проблемною, сильно приросли шкірою під час класичного манікюру і педикюру. Основною функцією якого є розм'якшення і відлущування неживих клітин з поверхні нігтя.

Професійний засіб для видалення кутикули

При виконанні манікюру використовують рідини (Ремувер), що допомагають розм'якшити ороговілі клітини, щоб їх можна було легко видалити інструментами. Адже препарат впливає на шкіру і її легко відсунути лопаткою або дерев'яною паличкою без пошкоджень. В основі таких препаратів використовуються луг або кислоти в якості діючої речовини.

Cuticle Away від CND ми рекомендуємо фахівцям:

Cuticle Away від CND - професійний продукт миттєвої дії, основним компонентом якого є гідроксид натрію.

  • Розщеплює неживі клітини для подальшого їх видалення з поверхні нігтьової пластини.
  • Може використовуватися для пом'якшення затверділої, сухої шкіри ніг при педикюрі.
  • Зволожуючі інгредієнти соку листя рослини Алое Барбаденсис і бутиленгліколь в складі запобігають пересушування шкіри, зберігаючи баланс вологи.
  • Зручна гелеобразная консистенція запобігає розтіканню і мінімізує витрати.
Ремувер для видалення кутикули - рекомендації щодо застосування:
  1. З урахуванням того, що такі препарати є професійними і швидкодіючими, то для запобігання хімічного опіку від лугу уважно дотримуйтесь рекомендацій виробника. Їх слід ретельно змивати водою через кілька хвилин.
  2. Наносити рідкий засіб необхідно тільки на область кутикули і бічних валиків, швидко обробити інструментами і зняти залишки водою, вологим ватним диском або серветкою.
  3. Для запобігання переносу бактерій та інфекцій не торкайтеся поверхні шкіри дозатором.
    Засіб для розм'якшення і видалення кутикули при обрізному манікюрі
  4. Так як CND Cuticle Away має функцію пом'якшення і зволоження шкіри він сприяє більш легкому і зручному обріза манікюру. На відміну від води цей препарат розщеплює неживі клітини кутикули, добре очищаючи поверхню нігтьової пластини від ороговілих клітин.
Косметичний крем CND Cuticle Eraser і масло SolarOil для домашнього догляду

Хочете зберегти результат салонного манікюру?

Засоби для домашнього догляду зроблять це не гірше майстра. Ніжний крем CND Cuticle Eraser містить комплекс фруктових альфагідрокіслоти A.H.A., який м'яко відлущує омертвілі клітини, живить шкіру і нігті, запобігаючи появі задирок і загрубіла. Він діє подібно до «шампуню для кутикули».

Легендарне масло SolarOil від CND рекомендується використовувати щодня, забезпечуючи інтенсивне зволоження та живлення шкіри і нігтів. Воно свого роду є «кондиціонером» для кутикули. Працюючи разом Cuticle Eraser і SolarOil действют синергично і дають відмінний ефект. Рекомендується двічі на день наносити крем Cuticle Eraser масажними рухами на шкіру і нігті, після чого крапельку SolarOil.

Який можна очікувати результат?

Багато знайомі з інформацією, що шкіра має захисною функцією і при обрізанні кутикули вона починає рости швидше. Іншими словами, чим більше обрізаємо, тим більше наростає. Тому хімічні препарати допомагають розтягнути походи в салон або взагалі виключити «класику». Відсутність задирок, тонка, ледве помітна кутикула і зволожена шкіра будуть відмінною нагородою за щоденні старання.

Де можна купити препарат для видалення кутикули?

Наш інтернет-магазин пропонує найбільший вибір професійних товарів для догляду за руками, ногами і тілом. Магазин в м. Києві та інших містах України приємно здивують асортиментом і ціною.