Акції та знижки на популярні товари CND
Акції та знижки на популярні товари CND

Про нас

Компанія заснована в 1995 році. Є ексклюзивним дистриб'ютором торгової марки «CND» в Україні. Основний вид діяльності: продаж професійних матеріалів для нігтьового сервісу. До складу компанії входять: мережа салонів краси; Академія Манікюрного Мистецтва - навчання манікюру, педикюру, нарощування нігтів. На сьогоднішній день компанія має 10 магазинів в Києві і понад 30 представництв у всіх областях України. Компанія "American Beauty International" неодноразово удостоювалася звання лідера нігтьової індустрії України за версіями медійних компаній і професійних журналів. "ABI" є генеральним партнером компанії "ЕСТЕТ" і міжнародної виставки "Интершарм Україна" в рамках якої "ABI" проводить всеураінскій чемпіонат по манікюрному мистецтву Beauty Nails, переможець якого делегується для участі в чемпіонаті світу по манікюрному мистецтву (Дюссельдорф Німеччина).
Imagem
Останнім часом на ринку України з'явилося безліч підробок, фальсифікату і контрафактної продукції. Скарги на якість Shellac або на те що виглядає як Shellac масово надходять до головного офісу CND і ABI, як від майстрів так і клієнтів. В результаті ситуації, що склалася менеджментом CND було прийнято рішення наносити захисні голограми на товар, офіційно поставляється на територію України.
Захисна голограма є підтвердження оригінальності товару CND Shellac. Будьте пильні, звертайте увагу на зовнішній вигляд флаконів Shellac, вимагайте у офіційних представників компанії ABI пред'явити гігієнічні висновки на продукцію CND з мокрою печаткою ТОВ "Американ Б'юті Інтернешнл", чорно-білі копії без печатки не є підтвердженням оригінальності товару.