Акції та знижки на популярні товари CND
Акції та знижки на популярні товари CND

Інструменти для манікюру

Фильтр
Акція
Пензлик Masterseries Pro Styler (синя)
Пензлик Masterseries Pro Styler (синя)

478 грн 797 грн

Професійні пензлі для моделювання нігтів акрилом. Виконані з 100% червоного колонкового соболя і збалансованої алюмінієвої рукоятки. Засновані на запатентованої технології змінних насадок. переваги:-..

478 грн 797 грн

1
Акція
Пензлик для акрилу ProStuler

629 грн 899 грн

1
Інструменти для манікюру

Сьогодні на ринку України представлено безліч різноманітних виробів, що відповідають високим вимогам. Вітчизняні виробники використовують якісну сталь, завдяки чому стало можливим забезпечити майстрів всім необхідним. Відомі бренди, такі як Staleks (Сталекс), Eclat (Еклат), Олтон (Olton) та інші можна зустріти в кожному манікюрному кабінеті.

Асортимент продукції надзвичайно широкий, а виробники продовжують дивувати новинками. Окреме слово варто сказати про Українську компанії Staleks (Сталекс), яка в останні роки значно вдосконалила лінійки своїх інструментів, де є і бюджетні варіанти для домашнього використання або початківця майстра Classic, версія Expert для професійного використання і лімітована лінія Exclusive для фахівців високого класу.

Всі інструменти виготовляються з високоміцної медичної сталі і відповідають критеріям дезінфекції та стерилізації. Якісна заточка можлива тільки фахівцями на виробництві, тому куплений товар порадує своєю гостротою і довговічністю роботи.

Манікюрні інструменти діляться на кілька видів:
  1. Кусачки для шкіри (або інша назва - ножиці для кутикули) - призначені для обробки шкіри, бічних валиків і кутикули, обрізання задирок.
  2. Кусачки для нігтів використовуються для обрізання відростила частини нігтя на руках і ногах. Мають стовщену структуру ріжучого полотна.
  3. Спеціальні кусачки для врослого нігтя з вузькими лезами і тонкими кінчиками. Застосовуються при процедурі манікюру і педикюру. Завдяки тонкої звуженою частини і згладжених кінчиків дозволяють безболісно позбутися від врослого куточків нігтьової пластини і зняти хворобливі відчуття.
  4. Ножиці для нігтів і кутикули володіють особливими характеристиками і вимагають від майстра високого рівня професіоналізму. Ножиці для кутикули відрізняються розміром леза, вигином ріжучого полотна і кінчиками. Їх дизайн і функції можуть сильно відрізняться, тому при виборі моделі слід проконсультуватися з викладачем.
  5. Твізер для кутикули є менш поширеним інструментом, хоча для деяких майстрів це буде відмінне рішення, так як вони не мають кільця для пальців і володіють легким вагою.
  6. Лопатки манікюрні + топірець є одним з найбільш затребуваних пристроїв, так як без них неможливо акуратно виконати процедуру манікюру. Лопатки бувають плоскі і з округлими арками. З іншого боку зазвичай знаходиться топірець, який допомагає відокремити кутикулу від поверхні нігтя. Універсальний інструмент, який підходить як для манікюру, так і педикюру. Навіть якщо майстер виконує безпечний європейський манікюр, пушер обов'язково знадобиться, щоб після відсунення кутикули можна було акуратно нанести лак, Shellac (Шелак) або гель-лак.
  7. Тример для кутикули не є професійним інструментом і не підходить в якості вибору для салонної послуги.
  8. Пилочки для нігтів є важливою приналежністю майстра і необхідні для надання форми вільному краю, зменшення довжини, шліфування поверхні та полірування до дзеркального блиску. Професійні пилочки виготовляються з матеріалу на мінеральній основі, завдяки чому у них низька вартість.

Всі інструменти для нігтів, включаючи пилочки, підлягають повному процесу дезінфекції та стерилізації. Дотримуючись вимог МОЗ України та списку дозволених препаратів для обробки, Ви гарантовано забезпечите себе і клієнта від можливих проблем зі здоров'ям. Попередньо оброблений інструмент слід зберігати в ультрафіолетових шафах, спеціальних контейнерах або крафт пакетах.

Де краще купити інструменти для манікюру і педикюру?

Манікюрний інструмент слід купувати в спеціалізованих магазинах. Дана продукція, як і будь-яка інша повинна мати всі необхідні сертифікати. Для початківців фахівців необхідна консультація викладача, який допоможе підібрати необхідний набір, перелік аксесуарів і належний догляд за ними.

Інтернет-магазин інструментів для манікюру abinails.com.ua дає можливість замовити необхідний товар за найкращою ціною в Україні з подальшою доставкою по Києву і всій Україні.