Акції та знижки на популярні товари CND
Акції та знижки на популярні товари CND

  • Новинка
    Дезінфекційний засіб для поверхонь і холодної стерилізації інструментів Parasteril Парастеріл (1000мл) Фото 1

Дезінфекційний засіб для поверхонь і холодної стерилізації інструментів Parasteril Парастеріл (1000мл)

Є в наявності!
Ціна 360 грн
Артикул: 10255
Доставка по Україні
через "Нова пошта"
Вартість доставки по тарифам пошти. Відправка товару йде за передоплатою.
Способи оплати
Готівкою, Visa / MasterCard, Приват24, Кредит, Оплата частинами, Миттєва розстрочка, безготівковий
Гарантія на товар
Наличными, Visa/MasterCard, Приват24, Кредит, Оплата частями, Мгновенная рассрочка, Безналичными

Основні характеристики
  • Бренд Viva Victoria
Всі характеристики
Все для педикюра в онлайн-шопе Американ Бьюти Интернешнл. У нас Вы можете посмотреть штамп для стемпинга по доступным ценам в категории Инструменты для маникюра от ведущего бренда. Широкий ассортимент продукции Дезінфекційний засіб для поверхонь і холодної стерилізації інструментів Parasteril Парастеріл (1000мл), Бациллол (500 мл), Пробіотичний дезинфектант гель для рук Sviteco PPG (50мл) по низким расценкам. Мгновенно доставим в Днепр и иные города. Каждые Маски соответствует стандартам качества. Постоянные заказчики на Дезінфекційний засіб для поверхонь і холодної стерилізації інструментів Parasteril Парастеріл (1000мл) приобретают со скидками материалы из раздела Дезінфекція та стерилізація. Фаворитом у покупателей является всё для маникюра и педикюра.
Читать далее

Переваги:

  • 100% дезінфекція
  • холодна стерилізація інструментів
  • Робочі розчини не викликають корозії
  • Повністю безпечний, біологічно розпадається.

Засіб «Парастеріл» призначене: для проведення поточної, заключної, профілактичної дезінфекції і генеральних прибирань при збудників внутрішньолікарняних інфекцій, інфекціях бактеріальної природи (включаючи туберкульоз), вірусних інфекцій: грип, парагрип, вірус «пташиного грипу», вірус «свинячого грипу» А ( Н1N1), рота, поліо- (поліомієліт), гепатиту А, парентеральні вірусні гепатити B, С, вірус СНІД / ВІЛ і грибкові (кандидоз, дерматомікози, плісняві грибки) етіології, суперечках, в осередках інфекційних захворювань, закладах охорони здоров'я я і лікувально- профілактичних установах усіх профілів, для дезінфекції перукарського, манікюрного, педікюрного інструментарію і приладдя на підприємствах сфери обслуговування, медичних профільних центрах, клінічних, мікробіологічних, біохімічних, бактеріологічних, вірусологічних та інших профільних діагностичних лабораторіях - промислових підприємствах, складах і сховищах, діяльність яких вимагає проведення дезінфекційних робіт у відповідності з діючими санітарно-гігієнічними та протиепідемічних норм і правил.

Приготування робочого розчину: Робочі розчини засобу «Парастеріл» готують розведенням концентрату в холодній або теплій воді (не вище 60 ° С) при перемішуванні. Розчини готують в промаркірованій емальованому (без пошкоджень), скляній або пластмасовій тарі, закривається кришкою.

Методичні вказівки.

Спосіб застосування: відповідно до Методичних вказівок щодо застосування засобу «Парастеріл» узгодженими Державної санітарно-епідеміологічної служби України.

Склад: не менше 15,0 -N, N-біс (3-амінопропіл) додеціламін; Проте 10,0 - дідецілдіметіламоній хлорид, 8,0 - алкілдиметилбензиламоній хлорид, 5,0 - дідецілметілполіоксіетіламоній хорід (діючі речовини), вода очищена і допоміжні інертні компоненти (в т.ч. барвник, ароматизатор) - до 100,0.

Умови зберігання: зберігають в упаковці виробника в сухому прохолодному приміщенні, не має доступу для загального користування, захищеному від прямих сонячних променів, в місцях, віддалених від джерел вогню і тепла при температурі від +5 до + 35С.

Тільки для професійного використання!

Термін придатності робочих розчинів засобу «Парастеріл» - 30 діб за умови зберігання в тарі з щільно закритою кришкою. Кількість відкриттів кришки не регламентовано!

Гарантійний термін зберігання концентрату - 60 місяців з дати виробництва.

Увага: Роботи по дезінфекційним засобом (концентратом) проводити з використанням засобів індивідуального захисту шкіри та очей. Під час робіт по засобом концентратом слід дотримуватися правил особистої гігієни. методичні вказівки.

  • Бренд Viva Victoria
Написати відгук