Акції та знижки на популярні товари CND
Акції та знижки на популярні товари CND

Ультразвуковий очищувач повітря з пробіотиками ProBioNano

Є в наявності!
Ціна 4 160 грн
Артикул: 8894
Доставка по Україні
через "Нова пошта"
Вартість доставки по тарифам пошти. Відправка товару йде за передоплатою.
Способи оплати
Готівкою, Visa / MasterCard, Приват24, Кредит, Оплата частинами, Миттєва розстрочка, безготівковий
Гарантія на товар
Наличными, Visa/MasterCard, Приват24, Кредит, Оплата частями, Мгновенная рассрочка, Безналичными

Пилочки и бафы для ногтей в онлайн-магазине Американ Бьюти Интернешнл. У нас Вы можете приобрести набор для маникюра харьков по низкой цене в категории Гели для наращивания ногтей от самого известного производителя. Большой выбор наименований Ультразвуковий очищувач повітря з пробіотиками ProBioNano, Пробіотичний дезинфектант гель рідкий для рук PPG (500мл), Пробіотичний дезинфектант гель для рук PPG (500мл) дешево. Быстрая отправка в Славянск и любую область. Каждые Обезжириватели стопроцентно оригинальный. Постоянные заказчики на Ультразвуковий очищувач повітря з пробіотиками ProBioNano имеют хорошие скидки на продукцию из категории Дезінфекція та стерилізація. Любимцем у клиентов является лак белый.
Читать далее

ProBioNano - це революційна технологія, яка продуває повітря пребіотиками та пробіотиками за допомогою ультразвукового розпилення. Ці 100% натуральні інгредієнти швидко поширюються по всьому внутрішньому простору і забезпечують здорову мікрофлору на всіх поверхнях, що стикаються з повітрям. Пристрій очищає ці поверхні від забруднень, не пошкоджуючи поверхню.

Властивості:

  • Менший ризик появи мікробів;
  • Менше органічне забруднення (наприклад, біоплівка);
  • Менше алергенів;
  • Менше запахів.

Синбіотики: комбінація пробіотиків і пребіотиків. Пробіотики: хороші бактерії, які покращують здоров'я людини і тварин. Пребіотики: поживні речовини, які стимулюють розвиток хороших бактерій.

Ультразвукові хвилі, що поширюються пристроєм Probionano здатні генерувати мініатюрні сінбіотіческі заряджені частинки води. Це створює дуже невеликий сінбіотіческій туман, який миттєво поширюється по повітрю і приміщенню. Пробіотичні частки можуть переміщатися по всьому приміщенню і, в кінцевому рахунку, осідати на всіх вертикальних і горизонтальних поверхнях, утворюючи здорову мікрофлору, яка потім біологічно очищає поверхні.

  1. Бактерії виробляють ферменти
  2. Ферменти розщеплюють великі частки
  3. Бактерії перетравлюють дрібні частинки в їжу 

Пробіотики аналізують поверхню, щоб побачити, який тип забруднення присутній. Потім вони виробляють сильнодіючі ферменти протягом декількох днів поспіль, які розщеплюють знайдену бруд, відокремлюють її від субстрату і переводять в розчинене або колоїдний стан, що полегшує механічне та / або фізичне видалення. Це забезпечує дуже ефективне і глибоке видалення бруду. Пребіотики, перш за все, підтримують наші пробіотики, швидко активуючи їх. Крім того, вони стимулюють зростання хороших мікроорганізмів, щоб стимулювати здорову мікрофлору на поверхні.

Особливості продукту: Probionano Home & Of fi ce Mister функціонує повністю автоматично і розпорошується в заздалегідь встановлений час для досягнення оптимального ефекту в будь-якому середовищі. Mister підходить для кожної кімнати об'ємом до 100 м3. РгоЬіoпапо Home & Of fi ce Mister схвалений РЄ.

Написати відгук